مراکز فروش باطری سمعک

مراکز فروش باطری سمعک :   بی گزند مرجع فروش باتری سمعک است

مراکز معتبر فروش باطری سمعک

باتری های سمعک در برند ها ، سایز ها و انواع مختلفی در بازار موجود هستند . این عوامل می توانند روی قیمت محصول نیز تاثیر گذار باشند . همچنین هر نوع باتری ، طول عمر و کارکرد متفاوتی نیز دارد . برخی از این باتری ها طول عمر بیشتری داشته و برخی کمتر . همچنین برخی برای مصارف سمعک های پشت گوش استفاده می شود و بعضی دیگر برای سمعک های درون گوش .
در این بین ، مهم ترین عامل تعیین کننده ی کیفیت یک باتری ، برند آن است . برند های متنوعی در بازار موجود هستند . این برند ها به صورت انحصاری در نمایندگی ها به فروش رسیده و برخی دیگر در سایر فروشگاه های تجهیزات پزشکی و داروخانه ها .
در سال های اخیر و با رواج یافتن فروش آنلاین ، نمایندگی ها نیز محصولات خود را به صورت آنلاین در وب سایت و رسانه های اجتماعی برای فروش قرار می دهند . با کمک این امر ، افرادی از سایر شهر ها و استان ها نیز می توانن لیست اقلام را مشاهده کرده و خریداری نمایند .

در تجهیزات پزشکی بی گزند باتری های زیر موجود است

جهت مشاهده انواع باتری بر روی لینک زیر کلیک کنید

باتری سمعک

از برترین برند های تولید باتری می توان به موارد زیر اشاره نمود :

باتری سیگینیا یا زیمنس ، که محضولی با کیفیت از کشور آلمان است . این شرکت علاوه بر باتری ، تولید سمعک های زیمنس را نیز راه اندازی کرده است . اخرین باتری های تولید شده توسط زیمنس تا تاریخ ۲۰۲۴ معتبر هستند .
از دیگر برند های سرشناس ، می توان به برند ریوواک اشاره کرد . باتری سمعک ریوواک تولید کشور انگلستان می باشد .
برند ویدکس ، از تولید کننده های مطرح باتری سمعک است که محصولات ان ساخت کشور انگلستان می باشند .
باتری کاشت حلزون ایتکن مدیکال ، مخصوص به افرادی ست که عمل کاشت حلزون انجام داده و سمعک های مخصوص به کاشت حلزون را استفاده می کنند . این برند نیز محصولی از کشور انگلستان است .
تمامی برند های سرشناس ، می توانند توسط برند های غیر اورجینال مونتاز شوند . برند های غیر اورجینال و غیر اصل ، محصولات خود را با بسته بندی هایی دقیقا مشابه با بسته بندی های اصل روانه ی بازار می کنند که تشخیص آن ها از نمونه های اورجینال بسیار دشوار است . قیمت این محصولات نسبت به انواع اصل ، ارزان تر است که همین عامل می تواند مشتریان را تشویق به خرید آن محصول کنند .
نمونه های غیر اصل نه تنها روی کیفیت صدای دریافتی اثر می گذارند ، بلکه از طول عمر سمعک نیز می کاهند . به همین دلیل ، بهتر است خرید را از فروشگاه های معتبر تجهیزات پزشکی ، نمایندگی برند ها ، و سایت های فروشگاهی آنلاین که دارای مجوز های لازم از اداره ی کل تجهیزات پزشکی می باشند ، انجام داد .

جهت مشاهده انواع باتری بر روی لینک زیر کلیک کنید

باتری سمعک

آدرس مراکز فروش باطری سمعک

  • صدا و سیما – بلوار شهید زارع – جنب کوچه ۱-۱۹ -ساختمان ۲۰
  • شیراز – معالی آباد – مجتمع تجاری آفتاب بزرگ – طبقه اول واحد ۳۲۶
مراکز فروش باطری سمعک
مراکز فروش باطری سمعک

جهت مشاهده انواع باطری سمعک شماره ده بر روی لینک زیر کلیک کنید

باطری سمعک شماره ۱۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.