شرکت پخش عمده تجهیزات پزشکی

شرکت پخش عمده تجهیزات پزشکی : بی گزند بمانید

 

همکاران محترم می توانند از طریق شماره تلفن زیر با ما در تماس باشند

 

021-91690624

09176010509

09179998515

07136237837

 

بی گزند شرکت پخش عمده تجهیزات پزشکی

آماده سازی دستگاه ها و کالا های پزشکی اهمیت زیادی در پیشرفت جنبه های پزشکی یک کشور دارد . اماده سازی تجهیزات درجه یک و با کیفیت ، از برند های سرشناس و پشتیبانی محصولات ، می تواند گام مهمی در ارتقا خدمات مربوط به یک بیمارستان ، درمانگاه و … ایفا کند . این کار ، سلامت جامعه را تضمین کرده و کمک می کند تا افراد از خدماتی با کیفیت بهره مند گردند .
شرکت های پخش عمده تجهیزات پزشکی با هدف فراهم سازی بهترین و معتبر ترین تجهیزات و دستگاه های پزشکی ایجاد شده اند . این شرکت ها برند های معتبر را در تمامی زمینه ها شناسایی می کنند . برند ها می توانند شامل برند های داخلی و یا خارجی باشند .

گروه هدف شرکت پخش عمده تجهیزات پزشکی

 • بیمارستان ها
 • درمانگاه ها
 • فروشگاه های پخش تجهیزات درمانی
 • فیزبوتراپی ،
 • افراد شخصی و مشتریان معمولی
 • و …

هستند . در برخی شرایط ، این تجهیزات به صورت عمده و یا خرده ، حضوری و یا انلاین به فروش می رسند . در هر حال ، انتخاب شرکتی مناسب و معتبر ، نقش مهمی در راستای میزان سلامت و و درمان ایفا می کند .

شرکت پخش عمده تجهیزات پزشکی
شرکت پخش عمده تجهیزات پزشکی

انتخاب شرکت پخش عمده تجهیزات پزشکی

انتخاب شرکت پخش عمده تجهیزات پزشکی مناسب برای خریداری این تجهیزات ، یکی از مهم ترین اقدام می باشد . چرا که با توجه به برند های متنوعی که برای هر وسیله در بازار موجود است ، انتخاب برند مناسب امری دشوار بوده و این نیاز وجود دارد که با اعتماد به یک شرکت ، مستقیما به سمت اجناسی از بهترین برند و بالا ترین کیفیت هدایت صورت بگیرد .

شرکت های معتبر در این زمینه ، تجهیزاتی با کیفیت عالی و تضمین شده را به مشتری ارائه می دهند و خریدار می تواند از خرید خود ، رضایت کافی را به دست آورد و نیازی به تحقیق در مورد سایر برند ها وجود نداشته باشد .

یکی از فاکتورهای انتخاب شرکت پخش کالای پزشکی ، لیست شدن  شرکت در سایت اداره کل تجهیزات پزشکی است
هرچقدر که شرکت از تخصص بیشتری در زمینه ی کالا های پزشکی برخوردار باشد ، اجناس ارائه شده توسط آن نیز معتبر تر بوده و مشتری رضایت بیشتری خواهد داشت . به همین علت شرکت بی گزند در سال های اخیر ، سعی کرده تا از متخصصین مجرب در این زمینه کمک بگیرد تا اطمینان و اعتماد مشتریان را جلب نماید .

بی گزند با در نظر گرفتن اولویت سلامت و درمان افراد ، برند ها و محصولاتی را ارائه می دهد که مورد تایید پزشکان بوده و دارای استاندارد های جهانی هستند . این مساله ، نشان دهنده ی حس مسئولیت پذیری در برابر سلامت افراد است .
از دیگر ویژگی های مهم شرکت های پخش عمده تجهیزات پزشکی ، ارائه ی توضیحات جامع و کامل ، و نیز مشاوره ی خرید است . چرا که در برخی شرایط ، ممکن است خریدار اطلاعات لازم را در مورد یک کالا و یا برند نداشته باشد . به همین دلیل ، مشاوره ی پیش از خرید می تواند نقش مهمی در تصمیم گیری خریدار داشته باشد .

هدف اصلی مشاوران بی گزند اطلاع رسانی صحیح است نه فروش کالا

علاوه بر این ، خدمات پس از خرید و پشتیبانی نیز از وظائف یک شرکت پخش بوده و جزو مزایای آن محسوب می شوند . گاهی افراد پس از خرید یک کالا ممکن است در نحوه ی استفاده از آن دچار مشکلاتی شوند . در این شرایط ، پشتیبانی شرکت می تواند آنان را برای استفاده ی صحیح از تجهیزات یاری کند . این مشاوره باید توسط متخصصین صورت بگیرد تا فرد را به سمت دریافت نتایج دقیق تر هدایت کند .
علاوه بر این ، محصولات باید دارای گارانتی و ضمانت کالا باشند . چرا که برخی از کالا ها ، چه کالا های وارداتی و داخلی ، ممکن است دارای مشکلاتی باشند .

شرکت پخش عمده تجهیزات پزشکی

بسیاری از مشکلات می تواند در کارخانه و یا حین حمل و نقل به وجود بیاید که به دلیل آکبند بودن کالا ، امکان تشخیص مشکل توسط شرکت وجود ندارد . در این شرایط ، بعد از استفاده ی محصول توسط مشتری ، ایرادات ممکن است نمایان شوند . در این شرایط ، وظیفه ی شرکت پخش عمده تجهیزات پزشکی ، دریافت کالا ، ارتباط با شرکت سازنده و تعویض آن کالا است . برخی شرکت ها علاوه بر امکان مرجوعی و تعویض کالا ، قابلیت بازگشت هزینه را نیز برای مشتریان قرار داده است .
در بسیاری از موارد ، خرید عمده ی تجهیزات پزشکی از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه تر می باشد . خرید عمده ، قیمت کالا را کاهش می دهد و برخی شرکت ها علاوه بر این کاهش قیمت ، تخفیفاتی را نیز برای خرید های عمده قرار می دهند . این امر ، قیمت کالا را تا حد زیادی کاهش می دهد و برای خریدارانی مثل بیمارستان ها و مراکز درمانی ، باعث صرفه جویی در هزینه ها می گردد . علاوه بر این ، شرکت های آنلاین ، معمولا سرعت بالایی برای ارسال محصولات دارند و خرید از آن ها زمان کمتری نسبت به خرید حضوری نیاز دارد . در این شرایط تنها کافیست سفارش از طریق سایت یا تماس تلفنی ثبت گردد . سپس سفارشات ظرف مدت چند ساعت الی چند روز به دست خریدار رسیده و نیاز به صرف هزینه های حمل و نقل محصولات نیز وجود ندارد .

شرکت پخش عمده تجهیزات پزشکی
شرکت پخش عمده تجهیزات پزشکی

کالا های پزشکی شامل محصولات متنوع و گسترده ای می باشند که هر شرکت ممکن است بخشی از محصولات و یا تمامی ان ها را تحت پوشش قرار دهد . کالا های پزشکی می توانند شامل دسته بندی های زیر باشند :

شرکت پخش لوازم مصرفی پزشکی

شرکت پخش لوازم مصرفی پزشکی : کالا هایی مثل

 • سرنگ ،
 • دستکش ،
 • ملافه ،
 • باند ،
 • کش های طبی ،
 • باند های کشی ،
 • آنژیوکت ،
 • انواع چسب ها ،
 • پنبه
 • و … .

این محصولات می توانند به صورت عمده و یا خرده در شرکت پخش لوازم مصرفی پزشکی به فروش برسند . معمولا این دسته بندی مورد نیاز تمامی واحد های پزشکی و نیز افراد شخصی و عادی بوده و مشتریان عمده ی آن ، بیمارستان ها و درمانگاه ها می باشند . علاوه بر این ، انواع دستگاه های لیزر ضعیف نیز از جمله تجهیزات درمانی می باشند .

شرکت پخش لوازم مصرفی پزشکی
شرکت پخش لوازم مصرفی پزشکی

وسایل عمومی پزشکی :

این تجهیزات نیز شباهت زیادی به لوازم مصرفی دارد و اکثر شرکت پخش لوازم مصرفی پزشکی نیز این محصولات را دارند ولی معمولا موارد موجود در آن ، مورد نیاز افراد عام نیست و متقاضیان اصلی آن ، مراکز درمانی می باشند . اقلام موجود در این دسته بندی شامل

 • برانکارد ،
 • صندلی های تابوره ،
 • رنه ،
 • دستگاه فور ،
 • اتوکلاو

و … است .

شرکت پخش لوازم مصرفی پزشکی

وسایل معاینه :

این دسته بندی عمدتا مشتریانی از مراکز درمانی داشته و اقلام آن اکثرا برای مراکز درمان ارسال می شوند . تجهیزاتی همچون دماسنج ، گوشی پزشکی ، انواع ترازو ، اتوسکوپ ، ابسلانگ ، فشار سنج و … . البته اقلامی مثل دما سنج های ساده و فشار سنج ها معمولا در اکثر منازل نیز وجود دارد و برای این نوع کالا ها ، مشتریانی غیر از مراکز درمانی نیز وجود دارد .

تجهیزات تشخیصی :

این نوع تجهیزات منحصرا مورد استفاده ی مراکز پزشکی هستند . از انواع اقلام موجود در این دسته بندی ، تجهیزات پرتو پزشکی ، هسته ای ، نوار عصب و عضله ، دستگاه ام آر آی ، فراصوتی و … هستند .

شرکت پخش عمده تجهیزات آزمایشگاهی :

تجهیزاتی همچون هود میکروبیولوژی ، فیلم فتومتر ، دستگاه هایی همچون شمارنده ی گلبول ها و سلول ها ، سانتریفوژ ، کیت های تشخیصی ، انواع میز های آزمایشگاهی و … در این دسته بندی قرار دارند .

شرک پخش عمده تجهیزات اتاق عمل :

این دسته بندی فقط برای بیمارستان ها مورد استفاده قرار می گیرد . دسته بندی آن شامل موارد مختلف و متفاوتی ست از جمله گاز بیهوشی ، لباس و گان اتاق عمل ، مانیتور ها و صفحات نمایشگر ، دستگاه هایی همچون ساکشن ، صندلی های تابوره و میز مایو ، دایسکتور ، ماسک و دستکش های اتاق عمل و … .

شرکت پخش تجهیزات بیمارستانی :

این بخش شامل تجهیزات سردخانه و سرمایشی می باشند . علاوه بر این ، انواع دستگاه های تنفس ، الکتروکاردیوگرام ، مانیتور های نمایشگر علائم حیاتی ، اکسیژن ساز و … جزو کالا های بخش های بیمارستانی هستند .

شرکت پخش عمده تجهیزات دندانپزشکی :

مشتریان این بخش از محصولات ، کلینیک های دندانپزشکی و مطب ها هستند . کالا های این دسته بندی شامل آینه های دندانپزشکی ، جرم گیر دندان ، دستگاه ساکشن دندانپزشکی (ساکشن دندانپزشکی با نوع ذکر شده در بخش های قبل متفاوت است ) ، یونیت دندانپزشکی و روکش یونیت، مواد قالب گیری ، میکروبراش ، تیغ های دندان پزشکی ، شیلد های محافظ و … می باشند .

شرکت پخش عمده تجهیزات فیزیوتراپی :

انواع دستگاه های الکتریکی فیزیوتراپی ، کمربند های طبی ، کفش های ارتوپدی ، تشک های طبی ، و … . در برخی شرایط ، اندام های مصنوعی بدن نیز در این بخش قرار می گیرند . مانند دست و پا و انگشت های مصنوعی . البته به نظر برخی متخصصین ، این نوع از تجهیزات در دسته بندی جداگانه ای قرار دارند و جزو تجهیزات توانبخشی محسوب می شوند .
البته دسته بندی های تجهیزات پزشکی بسیار متنوع تر از موارد ذکر شده می باشند و در این مقاله به طور مختصر ، به برخی از دسته بندی ها اشاره شده است . تجهیزات چشم پزشکی ، رادیوگرافی ، اکسیژن تراپی ، مغز و اعصاب ، زنان و زایمان ، روماتولوژی ، واحد اورژانس ، واحد پزشکی – ورزشی و … است که هر کدام از این دسته بندی ها به نوبه ی خود شامل موارد متعدد دیگر می باشند .
تمامی کالا های ثبت شده در شرکت های پخش کالای پزشکی باید دارای تاییدیه های لازم از نظام پزشکی و استاندارد های جهانی باشند . کالا های پزشکی به طور مداوم در حال به روز رسانی هستند و بهتر است محصولاتی خریداری شود که طبق به روز ترین استاندارد ها باشد . بررسی استاندارد یک محصول توسط اداره ی کل تجهیزات پزشکی انجام می گردد . به همین دلیل ، برای اطمینان از سطح استاندارد یک وسیله ، می توان از سایت اداره ی کل تجهیزات پزشکی نیز کمک گرفت .