سنسور قند خون

سنسور قند خون با دستگاه تست قند خون  ،  تجهیزات پزشکی بی گزند ، بی گزند بمانید

سنسور قند خون

سنسور قند خون : افراد دیابتی به خصوص در شرایطی که این بیماری شدت یافته باشد ، نیاز دارند تا گلوکز خون خود را به طور لحظه ای تحت نظر داشته باشند . این کنترل ، ” پایش قند خون لحظه ای ” نام دارد . دستگاه های مخصوص به این کار ، با نام سیستم های پایش قند خون نامیده می شوند که بر اساس نوع دستگاه و برند سازنده ، می توانند به طور معمول هر یکبار گلوکز خون را بررسی و ثبت نمایند . به طور معمول ، برای بررسی قند خون نیاز است تا با کمک سوزن لنست ، نمونه ی خون وارد کیت شده تا اطلاعات به نمایش درآید ؛ ولی با کمک سیستم پایش قند خون لحظه ای ، دیگر نیازی به خون تازه ی مویرگی و سوراخ کردن پوست نیست .
این دستگاه ها ، دارای دو بخش هستند که یکی از ان ها سنسور ، و بخش دیگر ، پردازنده ی اطلاعات است .
برای استفاده از این وسیله ، نوعی برچسب به پشت بازوی شخص وصل شده و با بررسی گلوکز موجود در آب میان بافتی ، گلوکز موجود در خون نیز تشخیص داده می شود . اطلاعات هر دقیقه یک بار بررسی شده و هر ۸ ساعت یکبار به دستگاه انتقال می یابند .
این روش کمک بزرگی برای بررسی مداوم قند خون بوده است . چرا که برخی افراد به دلیل کهولت سن و حساسیت بالا نسبت به درد ، توانایی تحمل درد سوزن لنست به طور مداوم را ندارند . همچنین کودکان ، و افرادی که نیاز شدید به تست مکرر قند خون دارند ، می توانند از این روش برای کنترل قند خون استفاده نمایند .
برچسب های این سنسور ها از نوع ضد آب هستند و در تمامی ساعات روز ، می توانند روی بازو باقی بمانند . طول عمر هر سنسور ، در حدود ۱۴ الی ۱۵ روز است . در نتیجه هر فرد در صورت نیاز به استفاده ی مداوم ، باید دو عدد برچسب سنسور در ماه خریداری کند . البته این سنسور ها به صورت جدا از دستگاه به فروش می رسند . یعنی با اتمام طول عمر سنسور ها ، می توان با مراجعه به فروشگاه ها و سایت های آنلاین ، سنسور ها را مجددا خریداری نمود .

معرفی بهترین و آشغال ترین دستگاه قند خون + نوار قند خون  از طریق لینک زیر :

دستگاه تست قند خون 

 

سنسور قند خون
سنسور قند خون

کدام دستگاه های تست قند خون ؟

دستگاه های تست قند خون خانگی یکی از دستگاه های مهم و ضروری برای تمام خانوتاده های ایرانی هست که از طریق سایت بی گزند هم دستگاه هم نوار آن ها را می توانید تهیه کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.