بهترین مارک باتری سمعک

بهترین مارک باتری سمعک بی گزند مرجع فروش باتری سمعک است

امروزه سمعک ها در طرح ها و سایز های مختلف در دسترس تمامی مردم قرار گرفته اند . بیشتر سمعک ها برای تامین انرژی مورد نیاز خود جهت کارکرد مناسب ، به باطری نیاز دارند .

به طور کلی باطری های سمعک در ۴ سایز (سایز ۶۷۵ ، سایز ۳۱۲ ، سایز ۱۳ و باتری سمعک شماره ۱۰) و رنگ بندی مختلف ( آبی ، قهوه ای ، نارنجی و زرد ) طراحی و تولید می شوند . طول عمر و ویژگی های هر کدام از این باطری ها ، با دیگری متفاوت است . البته سایز و یا رنگ بندی باطری در قیمت آن تاثیری ندارد و تفاوت اصلی تنها در طول عمر مفید آن ها می باشد . از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت باطری های سمعک ، می توان به کمپانی تولید کننده ان اشاره کرد .
در حال حاضر یکی از معروف ترین و پر طرفدار ترین برند های باطری سمعک در دنیا ، برند زیمنس که تحت نظارت کشور آلمان است ، باطری های خود را به گونه ای طراحی کرده تا علاوه بر سمعک های زیمنس ، در سایر سمعک های مربوط به برند های دیگر نیز ، به سادگی قابل مصرف باشند . باطری های سمعک زیمنس نیز در ۴ سایز مختلف تولید شده اند ؛ که این باطری ها برای تمامی سمعک های زمینس از کوچیک ترین تا بزرگ ترین سایز ، قابل استفاده می باشند .

در تجهیزات پزشکی بی گزند باتری های زیر موجود است

برند معروف و بسیار خوب دیگر ” ریوواک / Rayovac ” به حساب می آید . باطری هایی که توسط برند ریوواک طراحی و تولید می شوند ، معمولا نسبت به سایر برند ها از کیفیت و طول عمر بیشتری برخوردار می باشند ( همانند زیمنس ) . در طراحی باطری های این برند از مواد درجه ۱ و با کیفیت استفاده شده . همین امر باعث شده تا باطری های مخصوص سمعک ریوواک ، در دستگاه های شنوایی پر مصرف ، عملکرد خوبی داشته باشند .

جهت مشاهده انواع باتری بر روی لینک زیر کلیک کنید

باتری سمعک
بهترین مارک باتری سمعک
بهترین مارک باتری سمعک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.