باتری سمعک از کجا بخریم ؟

باتری سمعک از کجا بخریم ؟بی گزند مرجع فروش باتری سمعک است
انتخاب و خرید یک باتری سمعک مناسب و با کیفیت ، از اصلی ترین چالش های پیش رو برای افرادیست که از سمعک استفاده می کنند . یک باتری با کیفیت ، علاوه بر اینکه صدا های را بدون قطع و وصل شدن و نویز ها به گوش فرد انتقال می دهد ، بلکه در طول عمر دستگاه نیز اثر گذار است . از طرف دیگر ، با توجه به اینکه باتری های یکبار مصرف عمر مفیدی در حدود ۱۰ روز دارند ، در نتیجه فرد باید به طور متوسط هر ۲ ماه یک بسته الی یک و نیم بسته باتری خریداری کند . به همین دلیل ، باتری از مهم ترین نیازمندی های افراد  کم شنواست .
از طرف دیگر ، برند های غیر اصل و تقلبی زیادی در بازار موجود هستند که از سطح کیفیت پایینی برخوردارند . بسته بندی باتری های غیر اورجینال بسیار شبیه به باتری های اصل بوده ؛ در نتیجه تشخیص این دو باتری به راحتی امکان پذیر نیست .
به همین دلیل ، خرید باتری باید از فروشگاه هایی صورت بگیرد که تاییدیه های لازم را از اداره ی کل تجهیزات پزشکی دریافت نموده باشند . این فروشگاه ها محصولاتی اصل را در اختیار مشتریان قرار می دهند .

در تجهیزات پزشکی بی گزند باتری های زیر موجود است

جهت مشاهده انواع باتری بر روی لینک زیر کلیک کنید

باتری سمعک

فروش باتری از فروشگاه ها می تواند به صورت آنلاین و یا حضوری باشد . فروش آنلاین در سال های اخیر رواج بسیاری پیدا کرده است ؛ به نحوی که اکثر فروشگاه های پخش کالای پزشکی علاوه بر محیط برای خرید حضوری ، سایت ها و یا رسانه های اجتماعی برای فروش محصولات اماده نموده اند . در این روش خرید ، مشتری با ورود به سایت ، به لیست محصولات همراه با قیمت دسترسی پیدا کرده و براحتی سفارش خود را به سبد خرید مجازی انتقال می دهد . سفارشات ظرف چند ساعت الی چند روز درب  محل ارسال می گردند . این روش به علت حذف واسطه ها و نیاز به محیط فروشگاهی ، قیمت محصول را تا حدود زیادی کاهش می دهد . در نتیجه برای مشتری باعث صرفه جویی در زمان و هزینه ها می گردد .
تجهیزات پزشکی بی گزند علاوه بر ارائه ی محصولاتی با کیفیت ، ضمانت و گارانتی برای محصولات ارائه می دهد و خریدار نیز می توان از مشاوره ی آنلاین در زمینه ی انتخاب و خرید محصول بهره مند گردد . همچنین خدمات پس از فروش ، از دیگر مزایای فروشگاه های آنلاین هستند .

باتری سمعک از کجا بخریم ؟
باتری سمعک از کجا بخریم ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.